Sanal arapça klavye

Sanal arapça klavye

Sanal arapça klavye

Tek bir tıklama arapça klavye nasıl erişilir?

Tarayıcınızda üst web sitesi başlığı sol fare düğmesini tıklatın ve sonra sourei kişisel çubuğunu taşımak için tıklama tutarak.

arapça klavye kullanırken?

Klavye Arap-plus.ma fare ile Arapça yazma yeteneği, gerçekten sanal Arapça klavye dünyada Fas Arapça konuşan kullanıcılara sunan bir web sitesi olduğunu, bu çok yararlı olduğuArapça bilgisayarda yüklü değil hiçbir Arapça eldeki klavye ya sahiptir..
Genellikle aşağıdaki nedenlerden dolayı çok kısa bir metin, bir cümle ya da iki:

  • Bir seri ilanlar satın sitesi ve satış Arapça Duyurular.
  • Arapça forumlarda Sorular ve cevaplar.
  • Arapça single için tanışma siteleri.
  • Akademik çalışmalardan veya kişisel bağlamında Araştırma.
  • Belgesel video search, humours, Arap film…
  • Facebook kişi veya şirketlerin aramalar.

Neden arapça klavye?

Arap web üzerinde ve kullanıcıların sayfaları yük beklemek sevmiyorum temelinde varolan sanal klavye bir alternatif olduğunu ve bizim sevgili çok düşük akış tarafından dayatılan genel muzdarip olduğunu operatörler (Maroc Telecom, Méditel et Inwi) bizim en büyük motivasyon çok hızlı, basit ve şık bir arayüz sağlamak oldu.

Bu sadece yazmak için hizmet vermektedir!

arapça klavye yazmaya ek olarak, doğrudan metin daha sonra yapıştırmak için Google ya da YouTube gitmek kopyalama olmadan Google ya da YouTube arama yapmanızı sağlar.
Ayrıca (Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Almanca, İspanyolca) doğrudan Google çevirisidir seçilir diline yazılı metin çevirmek için izin verir.
Örneğin bir reklam ya da e-posta için Arapça bir metin yazmak gerekirse, sadece metin yazmak ve basın bilmiyorsanız eğer tüm o (kopyalayın ve istediğiniz metni yapıştırın seçin kopyalama ve arapça klavye İpuçları metni) nasıl kopyalama bölümüne bakın yapıştırmak için nasıl.

Düğmeleri Düzenlenmesi arapça klavye

Piyasada (AZERTY) satılan fiziksel klavyeler çoğunda mevcut xclavier-xarabe-xplus.ma kullanılan harflerin düzenlenmesi bu klavye tasarımcıları Arapça en sık yazılan mektuplar yakın olduğu üzerinde seyretti çünkü Bu yazı yıldır, ancak, sanal klavye tasarımı, biz alfabetik düzenleme veya fiziksel klavyeler çoğu tarafından kullanımı arasındaki seçim vardı kanıt yapılmış bir hükümdür kullanılan parmakların insanlar genellikle bazı kullanımdan sonra tuşların yerini ezberlemek beri, biz ikinci çözümü tercih etti. contact@clavier-arabe-plus.com

Tercüme on arapça klavye

arapça klavye Eğer tercüme doğrudan kez tıklayın (İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve İngilizce, Fransızca,) açılan menüden seçmek için, yeni bir pencere açılır ve size geri götürür beş farklı dilde yazma metni çevirebilir Google çeviri için seçilen dil cümle tercüme.